O nas

O nas


Kancelaria została założona w 2002 roku przez radcę prawnego Annę Fonfarę

Początkowo zakres świadczonych usług koncentrował się na obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz kompleksowym doradztwie spółki z branży energetycznej. Świadczone były też usługi na rzecz indywidualnych osób fizycznych.

Wraz ze zdobytym doświadczeniem i zwiększeniem grona Klientów oferta Kancelarii uległa poszerzeniu o kompleksowe doradztwo prawne z obszaru prawa handlowego (w głównej mierze w zakresie obsługi spółek prawa handlowego), prawa podatkowego oraz administracyjnego. Po dołączeniu do zespołu radcy prawnego Łukasza Fonfary w 2008 roku Kancelaria uzupełniła swoją ofertę o obsługę podmiotów niemieckojęzycznych, a następnie radca prawny Mateusz Fonfara wniósł doświadczenie z zakresu obsługi prawnej podmiotów angielskojęzycznych.

Aktualnie, jako jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku usług prawniczych w regionie, Kancelaria cieszy się uznaną marką zarówno pośród Klientów, jak i w środowisku prawniczym. Świadczona przez Kancelarię obsługa prawna obejmuje wszelkie sfery aktywności gospodarczej osób fizycznych i prawnych, nie wyłączając doradztwa i zastępstwa procesowego w postępowaniu karnym. Oferta obejmuje także obługę prawną w języku niemieckim i angielskim.

W siedzibie Kancelarii w Kielcach swoją działalność prowadzą radcowie prawni Anna Fonfara i Łukasz Fonfara, z kolei Mateusz Fonfara oraz Joanna Fonfara wykonują zawód radcy prawnego w przeważającym zakresie czasu w Warszawie.

Od 2020 r. radcowie prawni Kancelarii oferują usługi w zakresie mediacji pozasądowej w sprawach gospodarczych, cywilnych, rodzinnych i pracowniczych. 

 

Powrót